pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde bucak almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) oyun zarfında alışdoneş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdoneş yetişmek midein oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışdoneş yetişmek o denli emeksiz değildir. Çünkü bu meselelemler dolar kuru üzerinden iş bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda elan bir araba tabanca gücü üzere hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu elan yavuz oynamanızı katkısızlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere bucak mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de bucak mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içinde bucak kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Piyes zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmeseletirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde bucak kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu midein mideine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında oyun bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını seyircilere işaret etmek midein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu düzen hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek midein sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her dakika bir hız bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak kayran duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda bucak kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şeytanlık sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yekta sözcük üzere görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç vira etmek yahut bir nesneyi nişan vira etmek manaına gelirken Bot kelimesi, bir meselein kendiliğinden olarak bünyelması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al