Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orantı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Bili Yönetimi bölümünde de eğitim bilimi almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de zeban eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir mirarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal günah projeleri alanlarında birsonsuz sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir ötekisi de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak yer yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün yanı sıra ayrıca geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda yer yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içre, şuurlu Körpeler toplumsal günah projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, körpelerin eğitim bilimi ve tarım sahaındaki ihtiyaçlarını zıtlamaya müteveccih çdüzenışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde binalandırdığı şuurlu Körpeler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine denli dünya bu binalanmanın içre bulunarak, faydalı meselelerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milel kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çdüzenışmalar yapmış ve bu alandaki çdüzenışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş adamıdır ve iş yaşamında da sükselı bir kariyere sahiptir. Ayrıca farklı tekebbür ve yapılarda başkanlık pozisyonlarında da aktif olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal günah ve pediatri sahaındaki çdüzenışmalarını takat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal günah projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşamındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çdüzenışmaları, körpelerin eğitim bilimi ve tarım sahaındaki ihtiyaçlarını zıtlamaya yöneliktir. Ve bu çdüzenışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek teşkil ederek gelişimi tetiklemektedir.